Voor de exploitatie van ons clubhuis de Klip (restaurant en bar) en het beheer en toezicht van onze jachthaven(s) zijn wij per 1 april bij VVW Schelde op zoek naar een:

BEHEERDER CLUBHUIS / HAVENMEESTER

Wij zoeken iemand (dit kan ook een echtpaar cq duo zijn) met affiniteit tot de watersport die met als basis het clubhuis de leden en passanten als ondernemer van een drankje en/of goede maaltijd voorziet en die daarnaast in opdracht van de vereniging het beheer over de haven(s) en de inrichting verzorgt. Hierbij hoort ook het ontvangen van gasten, toewijzen van ligplaatsen en innen van de havengelden en het bijhouden van de haven-administratie

VVW Schelde/Jachthaven Schelde is een vereniging van ruim 160 leden met 84 vaste ligplaatsen, clubhuis en evenementen voor leden. Door zelfwerkzaamheid van de leden wordt invulling gegeven aan de vereniging.  Naast de vaste ligplaatsen beschikt de vereniging beschikt over twee lange passantensteigers voor het accommoderen van passanten. Daarnaast wordt op korte termijn een uitbreiding met 32 passantenplaatsen en het beheer over ruim 50 vaste ligplaatsen voorzien.

Het clubgebouw beschikt over een uitgebreide toiletgroep, ruime professionele keuken, bar en eetgelegenheid met 40 zitplaatsen en 30 terrasplaatsen. De haven beschikt over een eigen helling, dieselpomp, werkplaats, speeltuintje en beperkte eigen parkeergelegenheid.

Wat je zeker mee moet nemen:

 • Relevante ervaring in de horeca is een must;
 • Uiteraard in het bezit zijn van alle vereiste horecadiploma’s en vergunningen;
 • Je hebt verstand van ondernemen: je kunt ons clubhuis op basis van een pachtconstructie, en op eigen rekening en risico, succesvol exploiteren;
 • Je bent ondernemend en denkt mee in mogelijkheden om onze Jachthaven en de horecagelegenheid verder op de kaart te zetten.

Wat wij belangrijk vinden:

 • Je bent bereid te overleggen over openingstijden, die zoveel mogelijk aansluiten bij de aanwezigheid van onze leden;
 • Je vindt het belangrijk dat het clubhuis en het terras er schoon bij liggen;
 • Aandacht en interesse voor de watersport, gevoel voor het verenigingsleven en interesse voor de leden en alle bezoekers van de jachthaven van jong tot oud. Je bent een bindende factor voor onze leden en bezit dan ook over goede contactuele eigenschappen;
 • Op een toegankelijke en professionele manier de bar en keuken in ons clubhuis draaien. Een goede mix van sportiviteit, creativiteit, gezelligheid en duidelijkheid is hierin van belang;
 • Mee willen denken en in goed overleg met commissies zaken regelen (proactief en bij vragen);
 • Je vindt het leuk om het gezicht van onze vereniging te zijn, en je hebt een professionele en gastvrije houding ten opzichte van onze leden en gasten. Zij kunnen bij jou terecht als er vragen zijn, en natuurlijk voor lekker eten en drinken;
 • Meedenken over hoe we het clubhuis aantrekkelijker kunnen maken.

Wat hebben we jou te bieden:

 • Een gezellige sfeer;
 • Betrokken commissies die graag met je samenwerken om clubevenementen tot een succes te maken. Je eigen input wordt daarbij gewaardeerd;
 • De mogelijkheid om naast clubactiviteiten ook andere (catering)activiteiten vanuit het clubhuis te verzorgen;
 • We willen je de mogelijkheid bieden om naast de af te spreken openingstijden voor de leden en passanten gebruik te maken van de faciliteiten en business te draaien. Te denken valt aan gebruik voor cateringactiviteiten, verhuur van de locatie voor vergaderingen, activiteiten (van en voor zowel leden als derden) en workshops (dit alles binnen de vergunningen) of horeca ook open te stellen voor niet-leden en niet-passanten. We staan open voor goede ideeën op dit gebied.

Kennis en ervaring in een soortgelijke functie zijn een pré. Daarnaast moet de nieuwe pachter deze functie voor langere tijd willen vervullen, omdat we onze leden een vast en betrouwbaar gezicht in het clubhuis gunnen. Iemand waar we op kunnen bouwen.

Vragen / interesse ?

Heb je vragen of ben je geïnteresseerd stuur dan een e-mail naar:

info@vvwschelde.nl

Of neem contact op met Dick Altena, 06-54713500